Проф. др Susanne Gottlieb на Универзитету у Нишу

На позив локалног тима TEMPUS "MASTS" пројекта проф. др Susanne Gottlieb, управник Департмана за педагогију и Националног центра за стручну педагогију Metropolitan University College-а из Копенхагена је по други пут боравила на Универзитету у Нишу. У склопу активности на овом TEMPUS пројекту проф. др Gottlieb је одржала предавање под називом "DEVELOPMENT OF TEACHERS' PEDAGOGICAL COMPETENCES AT VOCATIONAL SCHOOLS IN DENMARK -A SPECIAL FOCUS ON ORGANIZATION OF SCHOOL PRACTICE AND MENTORSHIP" 22. јуна 2014. године на Филозофском факултету у Нишу.

Проф. др Susanne Gottlieb је упознала присутне професоре, асистенте и наставнике са организацијом система образовања у Данској уз детаљни опис система школске праксе и менторства. Више о садржају предавања у документима: Izvestaj o predavanju prof. dr Sussane Gottlieb na Univerzitetu u Nisu juna 2014 и Prezentacija prof dr Sussane Gotlieb 22_06_2014.