Промена главног координатора, контакт особа и партнера на TEMPUS MASTS пројекту

Дана 4.фебруара 2014. године одржан је састанак Конзорцијума TEMPUS MASTS пројекта у Центру за образовање наставника Филозофског факултета у Београду. Састанку су присустововали проф. др Татјана Митровић и проф. др Марина Матејевић као представници Универзитета у Нишу. Састанком је руководио нови главни координатор пројекта проф. др Лидија Радуловић. Она је присутне обавестила о променама у оквиру пројекта (детаљно у документу: Izvestaj sa sastanka Konzorcijuma na Univerzitetu u Beogradu 04_02_2014). Европска канцеларија је одобрила замену партнера University of Innsbruck (Austria) партнером Bath Spa University (Great Britain). Тим поводом састанку Конзорцијума је присуствовала и Snežana Lawrence, контакт особа за Bath Spa University. Десиле су се и промене међу домаћим парнерима. Наименоване су нове контакт особе за: Универзитет у Новом Саду (Јасмина Пекић) и Министарство просвете, науке и технолошког развоја (Љубиша Антонијевић). На састанку је направљен план рада до завршетка пројекта (14.октобра 2014. године).